403C11A24M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11A24M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 403C11A24M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: 403C11A24M00000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
403C11A24M00000 specifikacijos
Dalies numeris 403C11A24M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109627 pcs Duomenų lapas 403C11A24M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 403 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX849DKR Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 24MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 24MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead