403C11A19M68000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11A19M68000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 403C11A19M68000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 19.6800MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: 403C11A19M68000.pdf
  • Pranešimas
403C11A19M68000 specifikacijos
Dalies numeris 403C11A19M68000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 19.6800MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174181 pcs Duomenų lapas 403C11A19M68000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 403 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Apkrovos talpa 10pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 19.68MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms
Išsamus aprašymas 19.68MHz ±10ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead