282T33L502A26C2
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
282T33L502A26C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 282T33L502A26C2
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: 282T33L502A26C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
282T33L502A26C2 specifikacijos
Dalies numeris 282T33L502A26C2 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14312 pcs Duomenų lapas 282T33L502A26C2.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.858" x 0.626" Face x 0.858" H (21.80mm x 15.90mm x 21.80mm) Serija 282
Rotacija 360° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tray Kiti vardai CT3013
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Flatted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.250" (6.35mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
282TCBS103A25B1
282TCBS103A25B1
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 12221 pcs
parsisiųsti: 282TCBS103A25B1.pdf
RFQ
282TCBS103A26B1
282TCBS103A26B1
Sandelyje: 11839 pcs
parsisiųsti: 282TCBS103A26B1.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: TAB CONN.NEW GEN.F.TRUCK
parsisiųsti: 282993-2.pdf
282FG1K
282FG1K
Gamintojai: U.S. Sensor
apibūdinimas: THERM NTC 2.8KOHM 3419K DO35
parsisiųsti: 282FG1K.pdf
282T33L502A26A2
282T33L502A26A2
apibūdinimas: POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
parsisiųsti: 282T33L502A26A2.pdf
parsisiųsti: 282994-2.pdf
282T33L502A25A2
282T33L502A25A2
parsisiųsti: 282T33L502A25A2.pdf
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK
282X
282X
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 273VA CHAS MOUNT
Sandelyje: 981 pcs
parsisiųsti: 282X.pdf
282T33L502A25C2
282T33L502A25C2
parsisiųsti: 282T33L502A25C2.pdf
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus