282T33L502A25C2
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
282T33L502A25C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 282T33L502A25C2
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: 282T33L502A25C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
282T33L502A25C2 specifikacijos
Dalies numeris 282T33L502A25C2 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13747 pcs Duomenų lapas 282T33L502A25C2.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.858" x 0.626" Face x 0.858" H (21.80mm x 15.90mm x 21.80mm) Serija 282
Rotacija 360° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tray Kiti vardai CT3016
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Flatted Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm)
Pavaros skersmuo 0.250" (6.35mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
282T33L502A25A2
282T33L502A25A2
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 13882 pcs
parsisiųsti: 282T33L502A25A2.pdf
RFQ
282TCBS103A25B1
282TCBS103A25B1
apibūdinimas: POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 12221 pcs
parsisiųsti: 282TCBS103A25B1.pdf
RFQ
282X
282X
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 273VA CHAS MOUNT
Sandelyje: 981 pcs
parsisiųsti: 282X.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: TAB CONN.NEW GEN.F.TRUCK
parsisiųsti: 282994-2.pdf
282FG1K
282FG1K
Gamintojai: U.S. Sensor
apibūdinimas: THERM NTC 2.8KOHM 3419K DO35
parsisiųsti: 282FG1K.pdf
282TCBS103A26B1
282TCBS103A26B1
parsisiųsti: 282TCBS103A26B1.pdf
parsisiųsti: 282992-2.pdf
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK
282T33L502A26C2
282T33L502A26C2