252B503B60TB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 252B503B60TB
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
Duomenų lapai: 252B503B60TB.pdf
  • Pranešimas
252B503B60TB specifikacijos
Dalies numeris 252B503B60TB Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4806 pcs Duomenų lapas 252B503B60TB.pdf
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Serija 252 Pasukimo kampas 60°
Atsparumas 50 kOhms Galia (vatais) 0.0125W
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2 with Switch(s) Axis 50 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W
Ašis 2 with Switch(s) Reguliavimo tipas Top Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
252DC-2X
252DC-2X
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: 252DC-2X=WILMAR OVER/UNDERVOLT
Sandelyje: 75 pcs
parsisiųsti:
RFQ
252C,AL
252C,AL
Gamintojai: Serpac Electronic Enclosures
apibūdinimas: BOX PLSTC AMD/CL 5.62"L X 3.25"W
Sandelyje: 6544 pcs
parsisiųsti: 252C,AL.pdf
RFQ
252C,GY
252C,GY
apibūdinimas: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.62"LX3.25"W