252B503B50TA
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 252B503B50TA
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
Duomenų lapai: 252B503B50TA.pdf
  • Pranešimas
252B503B50TA specifikacijos
Dalies numeris 252B503B50TA Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6048 pcs Duomenų lapas 252B503B50TA.pdf
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Serija 252 Pasukimo kampas 50°
Atsparumas 50 kOhms Galia (vatais) 0.0125W
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2 Axis 50 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W