2425-523-X5U0-152P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2425-523-X5U0-152P
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1500PF 200V
Duomenų lapai: 2425-523-X5U0-152P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
2425-523-X5U0-152P specifikacijos
Dalies numeris 2425-523-X5U0-152P Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1500PF 200V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6101 pcs Duomenų lapas 2425-523-X5U0-152P.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija 0%, +100%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas X5U
Dydis / Matmenys - Serija 2425
Reitingai - Pakuotė -
Paketas / dėžutė - Kiti vardai 2425523X5U0152P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1500pF Feed Through Capacitor 200V 20A
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 20A
Talpa 1500pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2425-018-X7R0-470Z
2425-018-X7R0-470Z
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 47PF 100V AXIAL
Sandelyje: 8422 pcs
parsisiųsti: 2425-018-X7R0-470Z.pdf
RFQ
2425-018-X7W0-502P
2425-018-X7W0-502P
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
Sandelyje: 8685 pcs
parsisiųsti: 2425-018-X7W0-502P.pdf
RFQ
2425-523-X5U0-152PLF
2425-523-X5U0-152PLF
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 1500PF 200V
parsisiųsti: 2425-523-X5U0-152PLF.pdf
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: PACKAGE OF 20PCS OF PVC EXTRU
Sandelyje: 55 pcs
parsisiųsti:
2425-018-X7R0-102ZLF
2425-018-X7R0-102ZLF
apibūdinimas: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V