2425-018-X7W0-502PLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
2425-018-X7W0-502PLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2425-018-X7W0-502PLF
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
Duomenų lapai: 1.2425-018-X7W0-502PLF.pdf2.2425-018-X7W0-502PLF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
2425-018-X7W0-502PLF specifikacijos
Dalies numeris 2425-018-X7W0-502PLF Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18798 pcs Duomenų lapas 1.2425-018-X7W0-502PLF.pdf2.2425-018-X7W0-502PLF.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija 0%, +100%
Sriegio dydis 8-32 Temperatūros koeficientas X7W
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serija 2425
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Bushing, 1 Turret Lead Kiti vardai 2425018A502PLF
2425018X7W0502PLF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įterpimo nuostolis - Aukštis (maks.) -
Išsamus aprašymas 5000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC rezistorius (DCR) (maks.) -
Dabartinis 20A Talpa 5000pF