540-14-2-WH-0100F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 540-14-2-WH-0100F
Gamintojas / Gamintojas: CNC Tech
Prekės aprašymas CABLE AUDIO CL2 2C 100' 14AWG
Duomenų lapai: 540-14-2-WH-0100F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
540-14-2-WH-0100F specifikacijos
Dalies numeris 540-14-2-WH-0100F Gamintojas CNC Tech
Galimas kiekis 2219 pcs Duomenų lapas 540-14-2-WH-0100F.pdf
Vielos matuoklis 14 AWG Naudojimas Commercial Audio
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Reitingai - Kiti vardai CN580-100
Darbinė temperatūra - Dirigentų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva White Striukė (izoliacija) storis 0.0354" (0.900mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.275" (6.99mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 14 AWG 100.0' (30.5m)