540-12-2-WH-0100F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 540-12-2-WH-0100F
Gamintojas / Gamintojas: CNC Tech
Prekės aprašymas CABLE AUDIO CL2 2C 100' 12AWG
Duomenų lapai: 540-12-2-WH-0100F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
540-12-2-WH-0100F specifikacijos
Dalies numeris 540-12-2-WH-0100F Gamintojas CNC Tech
Galimas kiekis 1401 pcs Duomenų lapas 540-12-2-WH-0100F.pdf
Vielos matuoklis 12 AWG Naudojimas Commercial Audio
Skydo tipas - Skydas medžiaga -
Skydo aprėptis - Serija -
Reitingai - Kiti vardai CN579-100
Darbinė temperatūra - Dirigentų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva White Striukė (izoliacija) storis 0.0276" (0.700mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Striukė (izoliacija) skersmuo 0.307" (7.80mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 12 AWG 100.0' (30.5m)
Dirigentas Strand 87/0.0087" Dirvožemio medžiaga Copper, Bare
Dirvožemio izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Kabelio tipas Multi-Conductor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
540-14-2-WH-0100F
540-14-2-WH-0100F
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CABLE AUDIO CL2 2C 100' 14AWG
Sandelyje: 2219 pcs
parsisiųsti: 540-14-2-WH-0100F.pdf
RFQ
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CABLE AUDIO CL2 4C 100' 12AWG
Sandelyje: 738 pcs
parsisiųsti: 540-12-4-WH-0100F.pdf
RFQ
Gamintojai: Digi International
apibūdinimas: MICROFIT CBL ASSY 6P 18" MOLEX