RTBV31BW12ANNZS
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RTBV31BW12ANNZS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY 12POS 250MA 25V
Duomenų lapai: RTBV31BW12ANNZS.pdf
  • Pranešimas
RTBV31BW12ANNZS specifikacijos
Dalies numeris RTBV31BW12ANNZS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH ROTARY 12POS 250MA 25V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5677 pcs Duomenų lapas RTBV31BW12ANNZS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 25V Įtampos įvertinimas - AC 25V
Nutraukimo stilius PC Pin Serija RTBV
Panel Cutout Matmenys Circular - 10.20mm Dia Darbo jėga 5.099gfm
Pozicijų skaičius 12 Skaičius lenkų denio -
Denių skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Indeksas sustoja Continuous funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas Rotary Switch 12 Position BCD 250mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole Gylis už kolektoriaus 10.65mm
Dabartinis įvertinimas 250mA (AC/DC) Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM)
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Silver
Circuit už denio BCD Metimo kampas 30°
Pavaros tipas Round (6mm Dia) Pavaros ilgis 16.00mm