RTBV311S11DNNZP
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RTBV311S11DNNZP
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY 11POS 20MA 25V
Duomenų lapai: RTBV311S11DNNZP.pdf
  • Pranešimas
RTBV311S11DNNZP specifikacijos
Dalies numeris RTBV311S11DNNZP Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH ROTARY 11POS 20MA 25V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5576 pcs Duomenų lapas RTBV311S11DNNZP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 25V Įtampos įvertinimas - AC 25V
Nutraukimo stilius PC Pin Serija RTBV
Panel Cutout Matmenys Circular - 10.20mm Dia Darbo jėga 5.099gfm
Pozicijų skaičius 11 Skaičius lenkų denio 1
Denių skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Indeksas sustoja Fixed funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas Rotary Switch 11 Position SP11T 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole Gylis už kolektoriaus 10.65mm
Dabartinis įvertinimas 20mA (AC/DC) Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM)
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Gold
Circuit už denio SP11T Metimo kampas 30°
Pavaros tipas Round (6mm Dia) Pavaros ilgis 16.00mm