SPJ-7M700
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPJ-7M700
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 700A 1KV RADIAL BEND
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPJ-7M700 specifikacijos
Dalies numeris SPJ-7M700 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 700A 1KV RADIAL BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4975 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Serija Semitron™ SPJ