SPJ-7K600
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPJ-7K600
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 600A 1KV RADIAL BEND
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPJ-7K600 specifikacijos
Dalies numeris SPJ-7K600 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 600A 1KV RADIAL BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4702 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Serija Semitron™ SPJ