NSD32M63
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NSD32M63 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NSD32M63
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: NSD32M63.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
NSD32M63 specifikacijos
Dalies numeris NSD32M63 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3495 pcs Duomenų lapas NSD32M63.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm)
Serija NSD Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 5000
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 63A Klasė -