NSD32M40
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NSD32M40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NSD32M40
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: NSD32M40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
NSD32M40 specifikacijos
Dalies numeris NSD32M40 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3982 pcs Duomenų lapas NSD32M40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm)
Serija NSD Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1500
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 40A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA Patvirtinimai -
Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NSD25
NSD25
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 7089 pcs
parsisiųsti: NSD25.pdf
RFQ
NSD4
NSD4
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 15571 pcs
parsisiųsti: NSD4.pdf
RFQ
NSD32M50
NSD32M50
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR
parsisiųsti: NSD32M50.pdf
NSD914F3T5G
NSD914F3T5G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GP 100V 200MA SOT1123
parsisiųsti: NSD914F3T5G.pdf
NSD32
NSD32
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR