MPI2510V1-1R5-R
EatonEaton
MPI2510V1-1R5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPI2510V1-1R5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 2.5A 91 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MPI2510V1-1R5-R.pdf2.MPI2510V1-1R5-R.pdf
  • Pranešimas
MPI2510V1-1R5-R specifikacijos
Dalies numeris MPI2510V1-1R5-R Gamintojas Eaton
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 2.5A 91 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154907 pcs Duomenų lapas 1.MPI2510V1-1R5-R.pdf2.MPI2510V1-1R5-R.pdf
Naudojimas Shielded Įveskite -
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija MPI25-V1
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 2-SMD, No Lead Kiti vardai 283-4695-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MPI2510V1-1R5-R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Aparatinės įrangos tipas 1.5µH
Dažnumas - testas - Dažnis - savarankiškas rezonansas 91 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 1.5µH Shielded Inductor 2.5A 91 mOhm Max 2-SMD, No Lead ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Skersmuo - pečių - apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 2.5A 91 MOHM SMD
Delsimo laikas 1MHz DC rezistorius (DCR) 2.6A
Dabartinis įvertinimas 2.5A Dabartinis - sodrumas -