MPI2510V1-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI2510V1-1R0-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPI2510V1-1R0-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 3.4A 52 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MPI2510V1-1R0-R.pdf2.MPI2510V1-1R0-R.pdf
  • Pranešimas
MPI2510V1-1R0-R specifikacijos
Dalies numeris MPI2510V1-1R0-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 1UH 3.4A 52 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84156 pcs Duomenų lapas 1.MPI2510V1-1R0-R.pdf2.MPI2510V1-1R0-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija MPI25-V1
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Metal Composite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1µH Shielded Inductor 3.4A 52 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 52 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.4A Dabartinis - sodrumas 4.4A