GMC-200MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMC-200MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas GMC 200MA BUSS FUSE
Duomenų lapai: GMC-200MA.pdf
  • Pranešimas
GMC-200MA specifikacijos
Dalies numeris GMC-200MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas GMC 200MA BUSS FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4062 pcs Duomenų lapas GMC-200MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMC Atsakymo laikas Medium
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.032 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.395 Ohms Dabartinis įvertinimas 200mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, MITI, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMC-3.15-R
GMC-3.15-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 24067 pcs
parsisiųsti: GMC-3.15-R.pdf
RFQ
GMC-2A
GMC-2A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: GMC 2A BUSS FUSE
Sandelyje: 4964 pcs
parsisiųsti: GMC-2A.pdf
RFQ
GMC-2-R
GMC-2-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-2-R.pdf
GMC-3-R
GMC-3-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-3-R.pdf
GMC-250-R
GMC-250-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-250-R.pdf
GMC-2.5A
GMC-2.5A
apibūdinimas: GMC 2.5A BUSS FUSE
parsisiųsti: GMC-2.5A.pdf
GMC-2.5-R
GMC-2.5-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM