GMC-150MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMC-150MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
Duomenų lapai: GMC-150MA.pdf
  • Pranešimas
GMC-150MA specifikacijos
Dalies numeris GMC-150MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4993 pcs Duomenų lapas GMC-150MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMC Atsakymo laikas Medium
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.022 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.555 Ohms Dabartinis įvertinimas 150mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, MITI, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMC-125MA
GMC-125MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
Sandelyje: 6036 pcs
parsisiųsti: GMC-125MA.pdf
RFQ
GMC-1A
GMC-1A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)