FWA-5A10F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-5A10F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWA-5A10F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG
Duomenų lapai: FWA-5A10F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
FWA-5A10F specifikacijos
Dalies numeris FWA-5A10F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4655 pcs Duomenų lapas FWA-5A10F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija FWA
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 5A