FWA-500ASI4
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWA-500ASI4
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 500A 150VAC/VDC
Duomenų lapai: 1.FWA-500ASI4.pdf2.FWA-500ASI4.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 253 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FWA-500ASI4 specifikacijos
Dalies numeris FWA-500ASI4 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 500A 150VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253 pcs Duomenų lapas 1.FWA-500ASI4.pdf2.FWA-500ASI4.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 1.500" Dia x 1.250" L (38.10mm x 31.75mm) Serija FWA
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 39000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 500A