FWA-3000AH
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-3000AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWA-3000AH
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 3KA 130VAC/VDC
Duomenų lapai: FWA-3000AH.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 123 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 123 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FWA-3000AH specifikacijos
Dalies numeris FWA-3000AH Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 123 pcs Duomenų lapas FWA-3000AH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 130V Įtampos įvertinimas - AC 130V
Dydis / Matmenys 3.000" Dia x 1.875" L (76.20mm x 47.63mm) Serija FWA