FWA-250ASI4
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWA-250ASI4
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 250A 150VAC/VDC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 385 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FWA-250ASI4 specifikacijos
Dalies numeris FWA-250ASI4 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 250A 150VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 385 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 150V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 1.156" L (25.40mm x 29.36mm) Serija FWA
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 7470 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 250A