FL11N200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL11N200
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE LINK 200A 27KVAC
Duomenų lapai: 1.FL11N200.pdf2.FL11N200.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 487 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 487 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FL11N200 specifikacijos
Dalies numeris FL11N200 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE LINK 200A 27KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 487 pcs Duomenų lapas 1.FL11N200.pdf2.FL11N200.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Serija Edison™ Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 200A