FL11N150
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL11N150
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE LINK 150A 27KVAC
Duomenų lapai: 1.FL11N150.pdf2.FL11N150.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 595 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FL11N150 specifikacijos
Dalies numeris FL11N150 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE LINK 150A 27KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 595 pcs Duomenų lapas 1.FL11N150.pdf2.FL11N150.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Serija Edison™ Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 150A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL11N40
FL11N40
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 40A 27KVAC
Sandelyje: 3276 pcs
parsisiųsti: FL11N40.pdf
RFQ
FL11N5
FL11N5
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 5A 27KVAC
Sandelyje: 4861 pcs
parsisiųsti: FL11N5.pdf
RFQ
FL11N15
FL11N15
apibūdinimas: FUSE LINK 15A 27KVAC
parsisiųsti: FL11N15.pdf
FL11N20
FL11N20
apibūdinimas: FUSE LINK 20A 27KVAC
parsisiųsti: FL11N20.pdf
FL11K8
FL11K8
apibūdinimas: FUSE LINK 8A 27KVAC