CCP-3-30CF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCP-3-30CF
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Duomenų lapai: CCP-3-30CF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 591 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
CCP-3-30CF specifikacijos
Dalies numeris CCP-3-30CF Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 591 pcs Duomenų lapas CCP-3-30CF.pdf
Įtampa 600V Įveskite Fuse Carrier
Serija CCP Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis 30A
Susiję produktai
CCP-2405SF
CCP-2405SF
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 10W
Sandelyje: 5484 pcs
parsisiųsti: CCP-2405SF.pdf
RFQ
CCP-AUX
CCP-AUX
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH COMP AUX CONTCTS 600V 35A