CCP-3-100CF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCP-3-100CF
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A
Duomenų lapai: CCP-3-100CF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 337 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
CCP-3-100CF specifikacijos
Dalies numeris CCP-3-100CF Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 337 pcs Duomenų lapas CCP-3-100CF.pdf
Įtampa 600V Įveskite Fuse Carrier
Serija CCP Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis 100A
Susiję produktai
CCP-AUX
CCP-AUX
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH COMP AUX CONTCTS 600V 35A