CCP-1-30CF
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCP-1-30CF
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Duomenų lapai: CCP-1-30CF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
CCP-1-30CF specifikacijos
Dalies numeris CCP-1-30CF Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1941 pcs Duomenų lapas CCP-1-30CF.pdf
Įtampa 600V Įveskite Fuse Carrier
Serija CCP Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis 30A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CCP-2-30CF
CCP-2-30CF
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Sandelyje: 860 pcs
parsisiųsti: CCP-2-30CF.pdf
RFQ
CCP-1-DCC
CCP-1-DCC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH COMP FUSE CARRIER 80V 30A