CCP-2-30CC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCP-2-30CC
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Duomenų lapai: CCP-2-30CC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 973 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 973 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
CCP-2-30CC specifikacijos
Dalies numeris CCP-2-30CC Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 973 pcs Duomenų lapas CCP-2-30CC.pdf
Įtampa 600V Įveskite Fuse Carrier
Serija CCP Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis 30A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CCP-1-DCM
CCP-1-DCM
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH COMP FUSE CARRIER 80V 30A