C22M125S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C22M125S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C22M125S
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC
Duomenų lapai: C22M125S.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 722 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
  • Pranešimas
C22M125S specifikacijos
Dalies numeris C22M125S Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 722 pcs Duomenų lapas C22M125S.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 400V Dydis / Matmenys 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Serija C22M Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 125A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Susiję produktai
C22M25
C22M25
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 25A 690VAC
Sandelyje: 5854 pcs
parsisiųsti: C22M25.pdf
RFQ
C22M20
C22M20
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 20A 690VAC