C22M100S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C22M100S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C22M100S
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC
Duomenų lapai: C22M100S.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 869 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 869 pcs
  • Pranešimas
C22M100S specifikacijos
Dalies numeris C22M100S Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 869 pcs Duomenų lapas C22M100S.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Serija C22M Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 100A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Susiję produktai
C22M16
C22M16
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC
Sandelyje: 2395 pcs
parsisiųsti: C22M16.pdf
RFQ
C22M125S
C22M125S
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC
Sandelyje: 722 pcs
parsisiųsti: C22M125S.pdf
RFQ
C22G80S
C22G80S
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 80A 500VAC
Sandelyje: 971 pcs
parsisiųsti: C22G80S.pdf
C22G80
C22G80
Sandelyje: 2574 pcs
parsisiųsti: C22G80.pdf
C22M12
C22M12
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 12A 690VAC
parsisiųsti: C22M12.pdf
C22M100
C22M100
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC
parsisiųsti: C22M100.pdf
C22G80I
C22G80I
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 80A 500VAC CYL
parsisiųsti: C22G80I.pdf
C22M10S
C22M10S
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 10A 690VAC
parsisiųsti: C22M10S.pdf
C22G8I
C22G8I
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 8A 690VAC CYLINDR
parsisiųsti: C22G8I.pdf
C22M125
C22M125
parsisiųsti: C22M125.pdf
C22M10
C22M10
parsisiųsti: C22M10.pdf
C22M16S
C22M16S
parsisiųsti: C22M16S.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus