C22G100S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C22G100S
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC
Duomenų lapai: 1.C22G100S.pdf2.C22G100S.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 920 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
  • Pranešimas
C22G100S specifikacijos
Dalies numeris C22G100S Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 920 pcs Duomenų lapas 1.C22G100S.pdf2.C22G100S.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 100A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Susiję produktai
C22G100
C22G100
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC