C22G100I
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C22G100I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C22G100I
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC CYL
Duomenų lapai: C22G100I.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
C22G100I specifikacijos
Dalies numeris C22G100I Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1937 pcs Duomenų lapas C22G100I.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Serija C22G Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Alarm Indicating
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 100A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 120kA
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C22G16
C22G16
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC
Sandelyje: 4038 pcs
parsisiųsti: C22G16.pdf
RFQ
C22G100
C22G100
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC