BK/GMD-V-1.6-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-V-1.6-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GMD-V-1.6-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/GMD-V-1.6-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
BK/GMD-V-1.6-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GMD-V-1.6-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32686 pcs Duomenų lapas BK/GMD-V-1.6-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMD Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai BK-GMD-V-1-6-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 27 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.124 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CSA, PSE/JET, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/GMD-V-1A
BK/GMD-V-1A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM