BK/GMD-V-1.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-V-1.5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/GMD-V-1.5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: BK/GMD-V-1.5-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
BK/GMD-V-1.5-R specifikacijos
Dalies numeris BK/GMD-V-1.5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89361 pcs Duomenų lapas BK/GMD-V-1.5-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMD Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 283-3811
BK-GMD-V-1-5-R
BK/GMD-V-1.5-R-ND
BK/GMDV1.5R
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 25 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.158 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A