BK/AGC-V-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-15-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/AGC-V-15-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: BK/AGC-V-15-R.pdf
  • Pranešimas
BK/AGC-V-15-R specifikacijos
Dalies numeris BK/AGC-V-15-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51082 pcs Duomenų lapas BK/AGC-V-15-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 32V Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serija AGC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai BK-AGC-V-15-R Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.566 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.006 Ohms Dabartinis įvertinimas 15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1kA
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BK/AGC-V-2
BK/AGC-V-2
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG