BK/AGC-V-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-10-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK/AGC-V-10-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: BK/AGC-V-10-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BK/AGC-V-10-R specifikacijos
Dalies numeris BK/AGC-V-10-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93515 pcs Duomenų lapas BK/AGC-V-10-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serija AGC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 283-3770
BK-AGC-V-10-R
BK/AGC-V-10-R-ND
BK/AGCV10R
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.492 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.008 Ohms Dabartinis įvertinimas 10A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A