AAO32M63
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
AAO32M63 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AAO32M63
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
Duomenų lapai: AAO32M63.pdf
  • Pranešimas
AAO32M63 specifikacijos
Dalies numeris AAO32M63 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4577 pcs Duomenų lapas AAO32M63.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 550V Dydis / Matmenys 0.827" Dia x 2.146" L (21.00mm x 54.50mm)
Serija AAO Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 7000
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 32A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AAO20
AAO20
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 4840 pcs
parsisiųsti: AAO20.pdf
RFQ
AAO16
AAO16
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 4516 pcs
parsisiųsti: AAO16.pdf
RFQ
FL3H2
FL3H2
apibūdinimas: FUSE LINK 2A 27KVAC
parsisiųsti: FL3H2.pdf
AAO6
AAO6
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO6.pdf
AAO2
AAO2
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO2.pdf
AAO32
AAO32
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO32.pdf
170M2719
170M2719
apibūdinimas: FUSE SQUARE 250A 690VAC RECT
Sandelyje: 519 pcs
parsisiųsti: 170M2719.pdf
AAO4
AAO4
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO4.pdf
AAO25
AAO25
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO25.pdf
AAO32M40
AAO32M40
parsisiųsti: AAO32M40.pdf
AAO10
AAO10
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 10A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO10.pdf
AAO32M50
AAO32M50
parsisiųsti: AAO32M50.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus