AAO32M40
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
AAO32M40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AAO32M40
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
Duomenų lapai: AAO32M40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
AAO32M40 specifikacijos
Dalies numeris AAO32M40 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4911 pcs Duomenų lapas AAO32M40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 550V Dydis / Matmenys 0.827" Dia x 2.146" L (21.00mm x 54.50mm)
Serija AAO Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1400
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 32A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA Patvirtinimai -
Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AAO16
AAO16
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 4516 pcs
parsisiųsti: AAO16.pdf
RFQ
AAO6
AAO6
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR
Sandelyje: 5723 pcs
parsisiųsti: AAO6.pdf
RFQ
AAO32
AAO32
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO32.pdf
AAO4
AAO4
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO4.pdf
AAO2
AAO2
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO2.pdf
AAO10
AAO10
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 10A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO10.pdf
AAO32M50
AAO32M50
parsisiųsti: AAO32M50.pdf
0CNN200.V
0CNN200.V
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE STRIP 200A 125VAC/48VDC
parsisiųsti: 0CNN200.V.pdf
AAO20
AAO20
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
parsisiųsti: AAO20.pdf
AAO32M63
AAO32M63