800NHG4G
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 800NHG4G
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 800A 500VAC RECT
Duomenų lapai: 800NHG4G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 121 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
800NHG4G specifikacijos
Dalies numeris 800NHG4G Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 800A 500VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121 pcs Duomenų lapas 800NHG4G.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 3.307" L x 3.425" W x 4.094" H (84.00mm x 87.00mm x 104.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1500000
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 800A Klasė NH