800NH4AG
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 800NH4AG
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 800A 500VAC RECT
Duomenų lapai: 800NH4AG.pdf
  • Pranešimas
800NH4AG specifikacijos
Dalies numeris 800NH4AG Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 800A 500VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4350 pcs Duomenų lapas 800NH4AG.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 3.307" L x 3.425" W x 4.094" H (84.00mm x 87.00mm x 104.00mm)
Serija - Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Saugiklių tipas Square funkcijos Indicating
Dabartinis įvertinimas 800A Klasė NH