7.2WKNHO250
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2WKNHO250
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 250A 3" MOTOR START
Duomenų lapai: 7.2WKNHO250.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 76 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
  • Pranešimas
7.2WKNHO250 specifikacijos
Dalies numeris 7.2WKNHO250 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 250A 3" MOTOR START "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76 pcs Duomenų lapas 7.2WKNHO250.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2WKNHO250 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 220000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.11 mOhms
Dabartinis įvertinimas 250A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 63kA Patvirtinimai VDE
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7.2WKNHO224
7.2WKNHO224
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 7.2KV 224A 3" MOTOR START
Sandelyje: 71 pcs
parsisiųsti: 7.2WKNHO224.pdf
RFQ
7.2WKNHO2 2X200
7.2WKNHO2 2X200
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 7.2KV 2 X 200A MOTOR START