7.2WKMSJ315
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2WKMSJ315
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 315A M/S
Duomenų lapai: 1.7.2WKMSJ315.pdf2.7.2WKMSJ315.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 61 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
7.2WKMSJ315 specifikacijos
Dalies numeris 7.2WKMSJ315 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 315A M/S "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61 pcs Duomenų lapas 1.7.2WKMSJ315.pdf2.7.2WKMSJ315.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2WKMSJ315 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 315A Klasė -