7.2WFNHO80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2WFNHO80
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 80A 3" MOTOR START
Duomenų lapai: 7.2WFNHO80.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 95 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
  • Pranešimas
7.2WFNHO80 specifikacijos
Dalies numeris 7.2WFNHO80 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 80A 3" MOTOR START "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95 pcs Duomenų lapas 7.2WFNHO80.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2WFNHO80 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3800 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 7.3 mOhms
Dabartinis įvertinimas 80A Klasė -