7.2WFNHO40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2WFNHO40
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 40A MOTOR START
Duomenų lapai: 7.2WFNHO40.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 81 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
  • Pranešimas
7.2WFNHO40 specifikacijos
Dalies numeris 7.2WFNHO40 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 40A MOTOR START "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81 pcs Duomenų lapas 7.2WFNHO40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Kiti vardai 7-2WFNHO40 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 610 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 18.2 mOhms
Dabartinis įvertinimas 40A Klasė -