27.6SFMSJ50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 27.6SFMSJ50
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 27.6KV 50AMP 3" DIN
Duomenų lapai: 27.6SFMSJ50.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 115 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 115 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
27.6SFMSJ50 specifikacijos
Dalies numeris 27.6SFMSJ50 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 27.6KV 50AMP 3" DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115 pcs Duomenų lapas 27.6SFMSJ50.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27.6kV Dydis / Matmenys 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 27-6SFMSJ50 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 50A Klasė -