27.6SDMSJ6.3
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 27.6SDMSJ6.3
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 27.6KV 6.3AMP 2" DIN
Duomenų lapai: 27.6SDMSJ6.3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 137 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
27.6SDMSJ6.3 specifikacijos
Dalies numeris 27.6SDMSJ6.3 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 27.6KV 6.3AMP 2" DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137 pcs Duomenų lapas 27.6SDMSJ6.3.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27.6kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 27-6SDMSJ6-3 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 6.3A Klasė -