258GDQSJ20ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 258GDQSJ20ES
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 25.8KV 20A E RATED SIEMENS
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 157 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
258GDQSJ20ES specifikacijos
Dalies numeris 258GDQSJ20ES Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 25.8KV 20A E RATED SIEMENS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 25.8kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas -
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 20A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 25kA
Patvirtinimai - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
258GDQSJD20E
258GDQSJD20E
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 20A E RATED SD D
Sandelyje: 113 pcs
parsisiųsti:
RFQ
258GDQSJD15E
258GDQSJD15E
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 15A E RATED SQ D