258GDQSJ10ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 258GDQSJ10ES
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 25.8KV 10A E RATED SIEMENS
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 147 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
258GDQSJ10ES specifikacijos
Dalies numeris 258GDQSJ10ES Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 25.8KV 10A E RATED SIEMENS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 25.8kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas -
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 10A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 25kA
Patvirtinimai - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
258GDQSJD10E
258GDQSJD10E
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 10A E RATED SQ D
Sandelyje: 163 pcs
parsisiųsti:
RFQ
258GDQSJ25ES
258GDQSJ25ES
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 25A E RATED SIEMENS
Sandelyje: 110 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: CONN PLUG
Sandelyje: 3525 pcs
apibūdinimas: CONN PLUG
Sandelyje: 1094 pcs
258GDQSJ20ES
258GDQSJ20ES
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 20A E RATED SIEMENS
Sandelyje: 157 pcs
258GDQSJD15E
258GDQSJD15E
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 15A E RATED SQ D
Sandelyje: 135 pcs
258GDQSJ15ES
258GDQSJ15ES
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 15A E RATED SIEMENS
Sandelyje: 138 pcs
258GDQSJD20E
258GDQSJD20E
apibūdinimas: FUSE 25.8KV 20A E RATED SD D
Sandelyje: 113 pcs
258A5
258A5
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: TERM BLOCK JUMPER
parsisiųsti: 258A5.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus